Vesti 

Udruzenje Rumelisijad u poseti OS” Dusan Tomasevic Cirko”u Velikoj Zupi

Udruženje Rumelisijad posetilo je našu školu”Dušan Tomašević Ćirko” u Velikoj Župi.

Posetu je organizovao bivši učenik ove škole Zifo Kajević,koji je zaslužan i za rekonstrukciju škole.Školu je posetilo 15 predstavnika i 15 predstavnica ovog udruženje,koje su na prijemu od učenika naše škole doble bukete cveća,a škola je spremila i ugodnu priredbuvkao znak dobrodošlice  i zahvalnosti za ovako veliki posao koji su uradili za nastavnike,đake,celu zajednicu.

Škola je dobila novo ruho,u savremeno opremljenim prostorijama nastavnici će sad moći lakse realizovati nastavu.

Ovo udruženje je našoj školi darovalo tri interaktivne table,što će našu šklu još više osavremeniti.

https://www.youtube.com/watch?v=z7t_HFKq7Qg

Share this:

Please follow and like us:

Related posts

Leave a Comment