OBOGAĆEN JEDNOSMJENSKI RAD-RASPORED AKTIVNOSTI

АНКЕТА

http://ewoltech.it/boat-show/salon-international-du-multicoque-2020/ Пројекат „Обогаћени једносменски рад“

Заокружити активност:

1.            Информатичка радионица – Увод у свет рачунара (1-4) (Демир Срна)

2.            Креативне радионице за предшколце и млађе разреде  (Јулијана Шљукић)

3.            Мапе ума – подршка у учењу (1-4) (Садета Адиловић)

4.            Учење Енглеског језика (предшколци 1-4) уз помоћ нових иновативних метода рада (Лејла Бегановић)

5.            Школа немачког језика (предшколци 1-4) (Рађен Несторовић)

6.            Израда домаћих задатака (1-4) (Верица Минић)

7.            Школа шаха (предшколци 1-4) (Рефко Адиловић)

8.            Ученичка задруга /Предузетништво – Истраживачки рад и рад кроз пројекте (1-8) (Маријана Средојевић)

http://ewoltech.it/es/barche-es/alibi-54/ Напомена: Сваки ученик може заокружити најмање две а највише три активности.

ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА   ДАНИ ОДРЖАВАЊА 1230-1315 1320-1405 Valium 10Mg Buy Online India 1410-1455
    http://info.diservices.com/daniel-steenerson  
  http://info.diservices.com/blog-disability-insurance/page/16 ПОНЕДЕЉАК Xanax Online Australia Верица Минић Can You Get Prescribed Xanax Online Лејла Бегановић http://info.diservices.com/salesconcierge?_hsenc=p2ANqtz-8keQIVLCYnr6TFJeeMgGeujyLr363KhFaWgIq5TPBMh5XIZ6DQ2LCy9WMRp6Jx82-jPLsa Маријана Средојевић
Xanax From Canada Online   Xanax Online Paypal УТОРАК Buy Brand Name Xanax Online Демир Срна Лејла Бегановић Мунир  Мусић
  СРЕДА Јулијана Шљукић Санела Камберовић (13:00-13:45) Верица Минић Немачки Језик Маријана Средојевић
  ЧЕТВРТАК Рефко Адиловић Јулијана Шљукић Садета Адиловић
  ПЕТАК Немачки Језик Демир Срна Мунир Мусић

Потпис ученика и разред

_________________________________

АНКЕТА

Пројекат „Обогаћени једносменски рад“

Заокружити активност:

1.            Припрема ученика за такмичења и завршни испит (Сабахета Ровчанин)

2.            Информатичка радионица – Повежи забаву и знање (5-8) (Демир Срна)

3.            Школа шаха (5-8) (Рефко Адиловић)

4.            Мапе ума – подршка у учењу (5-8) (Садета Адиловић)

5.            Школа немачког језика (5-8) (Рађен Несторовић)

6.            Школа стоног тениса (5-8) (Мунир Мусић)

7.            Школа енглеског језика – Старији разреди (5-8) (Санела Камберовић)

8.            Помоћ у савлађивању градива из енглеског језика за ученике који путује организованим превозом (Санела Камберовић)

8.            Ученичка задруга /Предузетништво и пројектни рад(1-8) (Маријана Средојевић)

9.           Здравствена култура и рекреативно спортске активности (Сеад Кухиња)

10.        Волимо да истражујемо (Селма Подбићанин)

Напомена: Сваки ученик може заокружити најмање две а највише три активности.

ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА   ДАНИ ОДРЖАВАЊА 1410-1455 1500-1545 1550-1635
ПОНЕДЕЉАК Маријана Средојевић Рефко Адиловић Селма Подбићанин Санела Камберовић
  УТОРАК Мунир  Мусић Сабахета Ровчанин                              Демир Срна Селма Подбићанин  
  СРЕДА Маријана Средојевић Немачки језик Сеад Кухиња
  ЧЕТВРТАК Садета Адиловић Сеад Кухиња Садета Адиловић Сабахета Ровчанин
  ПЕТАК Мунир Мусић Немачки језик   Демир Срна  

Потпис ученика и разред

_________________________________