IZVJEŠTAJ O USPJEHU ŠKOLE NA TAKMIČENJIMA 2017/2018.

ОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА

ГЕОГРАФИЈА

  1. Фетаховић Елма, 8. разред Место

http://ewoltech.it/wp-cron.php?doing_wp_cron=1575064548.7004699707031250000000 Наставник: Медрета Ризвић

РЕЦИТАТОРИ

  1. Несторовић Теодора, средњи узраст пласман
  2. Потежица Емилија, млађи узраст пласман

Наставник:Сабахета Ровчанин

АТЛЕТИКА

  1. Јусовић Мелиса, скок у вис Место

Наставник: Зорица Радивојевић

МАТЕМАТИКА

  1. Несторовић Андреа, 4. разред место
  2. Гојак Аиша, 4. разред место
  3. Несторовић Теодора, 4. разред Место

Buy Genuine Valium Online Uk Наставник: Рефко Адиловић

ФИЗИКА

  1. Зековић Саида, 8. разред учешће

Наставник: Џенита Ламежевић- Срна

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

СРПСКИ ЈЕЗИК

  1. Потежица Горан, 5. разред место
  2. Несторовић Теодора, 6. разред место
  3. Фетаховић Елма, 8. разред место
  4. Јусовић Елдин, 5. разред Место

Buy Alprazolam 2Mg Online Наставник:Сабахета Ровчанин

„ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ“

  1. Шљукић Светлана, 6. разред- Б категорија Место

http://info.diservices.com/thank-you-disability-insurance-for-dentists?_hsenc=p2ANqtz--9fw6Y0UZ5hhtazxevPNK5jgHTE-IRMLzP1mAggvrrkJAR8rN9qpOYPt8BMGymqjbyHtj3 Наставник: Кадрија Ровчанин

БИОЛОГИЈА

  1. Томашевић Огњен, 5. разред                         место
  2. Хаџалић Армин, 6. разред             место
  3. Бјелак Емина, 5. разред Место

http://info.diservices.com/blog-disability-insurance/inspire-action-by-sharing-the-top-two-disabling-conditions/ Наставник: Сеад Кухиња

МАТЕМАТИКА

  1. Несторовић Теодора, 4. разред место
  2. Гојак Аиша, 4. разред место
  3. Несторовић Андреа, 4. разред место
  4. Потежица Емилија, 4. разред место
  5. Бајрактаревић Амир, 3. разред Место

Наставник: Рефко Адиловић

ГЕОГРАФИЈА

  1. Зековић Саида, 7. разред место
  2. Фетаховић Елма, 7. разред Место

http://info.diservices.com/thank-you-disability-insurance-for-dentists?_hsenc=p2ANqtz-9oBxEUUSmbFZqmrslumxmHYXK4GNZs51GHuAaAgGegws2cFQtMTR_EnhqsAUu8uBJP8dfe Наставник: Медрета Ризвић

ИСТОРИЈА

  1. Хаџалић Армин, 6. разред место
  2. Несторовић Теодора, 6. разред место
  3. Несторовић Николина, 8. разред Место

Наставник: Селма Подбићанин

ФИЗИКА

  1. Несторовић Јована, 8. разред место
  2. Зековић Саида, 8. разред место
  3. Потежица Катарина, 7. разред запажен резултат

Наставник: Џенита Ламежевић- Срна

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

  1. Фетаховић Елма, 8. разред Место

Наставник: Санела Камберовић

АТЛЕТИКА

  1. Јусовић Мелиса, 7. разред, скок у вис место
  2. Шпица Страхиња, 8. разред100 метара место
  3. Ћосовић Амер, 7. разред, 800 метара место
  4. Брајанац Џенан, 8. разред, скок у вис место
  5. Шљукић Немања, 8. разред, бацање кугле место
  6. Штафета 4×100 Место

Наставник: Зорица Радивојевић

МИНИ АТЛЕТИКА

  • Несторовић Теодора, 6. разред, 300 метара место
  • Шљукић Светлана, 6. разред, кугла разред
  • Кадушић Адин, 4. разред, скок у даљ место
  • Тахировић Мирхан, 4. разред, 100 метара Место

Наставник: Зорица Радивојевић

ФУТСАЛ

  1. Екипа ОШ „Д. Т. Ћирко“ Место

Наставник: Зорица Радивојевић и Емир Кријешторац

МЕЂУОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА

АТЛЕТИКА

  1. Јусовић Мелиса, скок у вис Место

 

Наставник: Зорица Радивојевић

Најуспјешнији наставник у прошлој години је професорица разредне наставе Сабина Фазлић

Најуспјешнији ученик у прошлој години је ученица Теодора Несторовић