Nekategorisano

НОВОГОДИШЊИ ПАКЕТИЋИ ЗА УЧЕНИКЕ ИО ХРТА

Поводом новогодишњих празника, а на одушевљење ученика ИО Хрта, породица Капур је поново одлучила да обрадује малишане новогодишњим пакетићима. Садржај пакетића се односио на слаткише, као и на нешто од основног школског прибора који је неопходан ученицима.

Последњег радног дана, а пред празнике, учитељица је поделила ученицима и предшколцима пакетиће, уз шта су организовали пригодну новогодишњу прославу и забавили се уз музику и плес. Ученици су срећни напустили школске просторије, јер „Нечије мало, некоме много значи“. Уз претходно наведено , апелујемо на суграђање да прате овакав модел понашања и јаве се руководству школе уколико желе да учине неку позитивну ствар за ученике ОШ „Душан Томашевић Ћирко“.