Nekategorisano

Мој крај кроз фото-објектив

У првим радним седмицама месеца септембра, ученица трећег разреда је уз помоћ других ученика из одељења и учитељице, а у оквиру пројектне наставе истраживала о свом граду. Тема пројекта је “Мој крај кроз фото-објектив”, а циљ пројекта је да  се ученици оспособе да истражују, упознају рељеф, воде и животне заједнице свог краја.Реализацијом пројекта, постигнути су бројни исходи у настави, а подстакнуте су и компетенције ученика, као што су: дигитална, компетенција за учење и сарадњу. Сви су уживали у проналажењу фотографија и истраживању свог града, као и изради Power Point презентације. Изразили су жељу да неке од локација посетимо у блиској будућности и фотографишемо, како би наша тема била остварена у потпуности.

U prilogu možete pogledati prezentaciju.