Novogodišnji bazar

26.12.2023. Godine u OŠ “ Dušan Tomašević Ćirko” u Velikoj Župi, održan je još jedan u nizu humanitarni novogodišnji bazar. Učenici koji pohađaju aktivnosti projekta Obogaćeni jednosmenski rad- Kreativna radionica, Škola novca za osnovca u matičnoj školi i u IO Hrta su izradili novogodisnje ukrase, koji su bili namenjeni za prodaju, gde su utemeljili znanja i kompetencije o saradnji, komunikaciji, poznavanju novca, preduzetnistvu, te još jednom dokazali da mogu da daju značajan doprinos zajednici.
Roditelji su kupovali ukrase po ceni koju su ucenici ili oni sami odredili, a na ucenicki dinar je uplaćeno oko 20.000 RSD.
Hvala roditeljima koji su se odazvali u velikom broju, učenicima i nastavnicima na doprinosu i uloženom trudu i radu.